google-site-verification=32z4rHACWwDcFhziYZh9LbyiAQpzVqpynArUlAsf_oI

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

PENDIK ŞUBEMIZI TANIYALIM ?
ÖZEYÜPOĞLU NAKLİYAT : 2000 yılında merkezi İstanbul'da olmak üzere sınırlı sayıda kamyon, kiralık kamyonet, sınırlı sayıda personel ile faaliyetlerine başlamıştır. Takip eden 7 yıl içerisinde hızla büyüyerek faaliyetlerini sürdüren ÖZ EYÜPOĞLU NAKLİYAT, müşteri sayısını arttırmış ve daha ilk yıllarında kamyon sayısını 7'ye çıkarmıştır. Bugün itibariyle, 20'nin üzerindeki araç sayısı ile pendik'te faaliyetlerini sürdürmektedir. ÖZ EYÜPOĞLU NAKLİYAT; pendik'te otomobil, eşya, lojistik, evden eve nakliyat, akaryakıt, depolama gibi nakliyat ve lojistik sektöründeki diğer hizmetleri ile yurt içerisindeki faaliyetleri sunmaktayız. Hizmetlerimizde kurumsal, tüm ihtiyaçlarınızda yanınıdayız.. ( ÖZEYÜPOĞLU NAKLİYAT)

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

PENDİK evden eve nakliyat fiyatları  hizmetlerimizi verirken maddi alanda insanları sarsmayacak şekilde her bütçeye uygun fiyatlar ile insanlara yardımcı olmaya çalışmaktayız. Bu fiyatlandırma belirlenirken belirli standartları göz önüne alıyor ve gereken ne ise onu size yapmaya çalışıyoruz. Çünkü her şeyin bir bedeli olmakla beraber abartılı ücretler konusunda müşterilerimizi bilgilendiriyor ve dikkatli olmaları konusunda yardımcı olmaktayız. Bir standart ev eşyası aynı semt içinde iki binada da asansör olmak şartıyla bizim maliyetimiz yaklaşık olarak beş kişilik ekip ve standart taşıma prosedürleri göz önüne alınarak verilir. Bunların hesaplaması yapılır ve bu da 750TL lik bir giderimiz olmaktadır. Bu giderler göz önündeyken kalkıp 500TL ücret verilir ise eğer sizin durup düşünmeniz lazım.

Pendik Evden Eve Nakliyat Firmaları

Nakliyat firmaları, sadece eşya taşıma ve bir konumdan yeni bir konuma ev nakliyesi yapan ve karşınızda ciddi bir kurum olmayan ve muhatap bulamadığınız kişiler ile çalışmak ve işleri bittiğinde sırtını dönen herkes bu sektörde kurumsal şirket olduğu anlamına gelmiyor. Önemli konulardan eşyalarınızın sorunsuz ve hiçbir zarara uğramadan yerine ulaştırılması gerekmektedir. İletişim kurduğunuz size verilecek veya yapılacak işlemler hakkında gerekli tüm detaylara değinerek belirten müşteri temsilcilerimize her zaman ulaşabilmektesiniz. Nasıl olsa hepsi aynı şeyleri söylüyor ne gerek var şimdi fazladan para vermeme derseniz gerçekten çok yanılırsınız. Ev eşyası gerçekten kolay kurulmuyor bir evi günümüz şartlarında dizip kurmak ve tüm ev gereçlerini  almak gerçekten zor ve meşakkatli bir iştir.